Opinie o Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o. w Łódź

Dawid Nowy wpis

Czy firma wymaga szkoleń czy szkoli na miejscu?

skaiao Nowy wpis

Pöyry Poland Sp. z o.o., to firma inżynieryjno - konsultingowa, założona w marcu 1993 roku i zajmują się głównie usługami, wiec nie wydaje mi się, zeby popyt na to się skończył, nie wiem też czy na pewno można u nich jeszcze się załapać do pracy jednak.

kokoso Nowy wpis

Ta firma z firmą zagraniczną ma tyle wspólnego co w nazwie - reszta rzeczywistość 100 % po polsku - zwłaszcza jeśli chodzi o management a w dodatku kiepsko u nich z robotami i nie mają wyrobionej marki.

anonim - 2011-02-10 00:03:02 spioch - 2011-02-08 17:04:19 Pomóżcie mi - dostałem ofertę pracy w tej firmie. Dotychczas wszystko wyglądało dość obiecująco. Widziałem tutaj 2 różne opinie pozytywną i negatywną. Mógłby ktoś z obecnych albo byłych pracowników mi odpowiedzieć? Na jakie +/- pieniądze można liczyć? Jest tu w miarę uczciwie i stabilnie? Jest jakaś rozsądna ścieżka kariery - regularne awanse i podwyżki? Jak wyglądają stosunki przełożony - pracownik? Z góry dzięki Pieniądze to średnia łódzka brutto maks. Stabilnie jest, uczciwie nie jest. Struktura firmy pozioma....nie ma żadnych awansów i podwyżek. Tak jak zacząłeś po studiach...tak dobijesz do emerytury. Jeśli jesteś ambitny, to nie praca dla ciebie. Stosunki przełożony-pracownik wmiare dobrze. czyli jak w kazdej pracy. ogolnie ok.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

spioch

Zostaw merytoryczną opinię o Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o. - Łódź

Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Pöyry Forest Industry Sp. z o.o./ Pöyry Poland Sp. z o.o.