PANEL Dariusz Śledź

Międzyrzec Podlaski

Opinie o PANEL Dariusz Śledź

zmianek

oczywiście, że każda opinia jest ważna i ta pozytywna i ta negatywna, chociaż cieszy mnie, że w tym przypadku te pozytywne przeważają, a te negatywne to po prostu konstruktywna krytyka faktycznie pomagająca :)

Paweł Ś

Dziękuję za ocenę firmy. Każda opinia jest dla nas ważna. Dzięki nim możemy poprawiać jakość obsługi klienta. Jednak obecna opinia jest zbyt ogólna i nic nam nie mówi. Proszę o kontakt aby ustalić o co konkretnie chodzi. Pozdrawiam

worker

W życiu nie chciałbym tam pracować

Zostaw opinię o PANEL Dariusz Śledź - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEL Dariusz Śledź