Actel Przediśbiorstwo Wielobranżowe Andrzej Cieślak

Kamienna góra

Opinie o Actel Przediśbiorstwo Wielobranżowe Andrzej Cieślak

keho

Skąd takie opinie, skoro Pan Andrzej to jednoosobowa działalność i nie zatrudnia pracowników. Buahahaha. Miałem przyjemność współpracować już 3-krotnie z Panem Cieślakiem i zlecenia są realizowane bez zastrzeżeń w ustalonych ramach czasowych. Zatem pozdrawiam wszystkich trolli internetu i ich synów i córki, którzy wypisują te bzdury.

Witam, pracuje w tej firmie , nie polecam oszukują i pracowników i swoich klientów szczególnie właściciel [usunięte przez moderatora], jest beznadziejny NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Actel Przediśbiorstwo Wielobranżowe Andrzej Cieślak - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Actel Przediśbiorstwo Wielobranżowe Andrzej Cieślak