Refresco Holding Poland

Opinie o Refresco Holding Poland

Agnieszka

Czy użytkownik @Kerowec jest jeszcze obecny na forum? Jestem ciekawa, czy zdecydował się na podjęcie pracy w Refresco Holding Poland. A może ktoś z Was pracuje obecnie w tej firmie i chciałby napisać kilka słów na temat jej funkcjonowania oraz podejścia do pracownika? Gorąco zachęcam!

Kerowec

jestem kierowcą na tirach od 6ciu lat, potrzebuję zmienić firmę na bardziej rodzinną - zostałem ojcem i tylko umowa o pracę pozwoli mi ubezpieczyć dziecko. Da radę w Refresco?

Zostaw opinię o Refresco Holding Poland - Kęty

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refresco Holding Poland