P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o

Gliwice

Opinie o P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o

Czin

No firma jest zdecydowanie w porządku i nie sposób na nich narzekać, jedna z lepszych w regionie, kiedyś pracowało tutaj pół mojej rodziny, teraz się postarzeli, ale no ja z bratem szukam pracy i może miło byłoby, gdyby dało się własnie taką uzyskać?

ad
@Czin 19.10.2016 17:50

to oszuści pierwsza klasa - szkoda słów

winda

Andrzej
@winda 19.10.2016 13:11
Posiadam informacje na temat płatności tej firmy. Jeśli ktoś ma z nimi problem zapraszam do kontaktu. p.motyl@kipg.com.pl...

Witam Prowadzę obecnie sprawy sądowe z Węglopolem. Szukam kontaktu z firmami pokrzywdzonymi przez Węglopol i spólki pokrewne , które są własnością Pana Edmunda Majzy. Bardzo interesuję mnie sprawa płatności tej firmy. Pozdrawiam tel.660 374 995

boba
@Andrzej 27.10.2016 13:41

wystarczy sprawdzić historie realizacji sal gimnastycznych z dachem w technologii ABM 240 i podwykonawców z nimi związanych

nik

Czy ktoś ma jakieś świeże opinie na temat tej firmy? Czy poprawiło się w niej, czy szukają nowych pracowników, bo starzy stracili cierpliwość?

węglowa kaśka

paliwa stałe i bezdymne - zajmowałam się handlem tym w innych firmach więc myślę że jak pójdę do pracy w P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o to znakomicie dam sobie radę. ogólnie to jakie wymagania trzeba spełnić i jakie mieć kwalifikacje żeby bez problemu przejść z sukcesem u nich rekrutację i potem w praktyce tez dać sobie śpiewająco radę?

byly pracownik

sami zlodzieje i oszusci a razem z nimi z takim samym harakterem pan(usunięte przez administratora)

oliwka

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!Nie płacą ludziom pensji.Raz na 3 miesiące jakaś marna zaliczka.Nie stawiają się również na rozprawach sądowych. Rozprawa o wypłatę wynagrodzenia wygrana i co z tego,skoro i tak nikt nie stosuje się do wyroku ...i nadal nie płaci...Omijać Węglopol i Enpol z daleka!!!

były pracownik
@oliwka 13.04.2014 14:48

Oliwka ma rację. Tacy oni są. W nosie mają sądy i inne instancje. Oni są góra bo mają kasę.

Raf

Pewnie tak, P.U.H.P Węglopol nadal istnieje i zatrudnia wiele osób, to miejmy nadzieję, że się odbili i teraz to dobre miejsce na pracę, ale może niech ktos to jeszcze potwierdzi.

to jest dobre pytanie jak ktoś ma informacje dot. płynności finansowej firmy to niech napisze.

wierzyciel

Człowieku, trzymaj sie od nich z daleka... nie wytrzymasz presji, sam sie zwolnisz i reszty wynagrodzenie nie zobaczysz. Ja właśnie wysyłam kolejne wezwanie do zapłaty..przeterminowane 198 dni...Pozdrawiam serdecznie

anulka

[usunięte przez moderatora] wydaje mu się że może wszystkich oszukiwać,[usunięte przez moderatora]

oszukany

jeśli chcecie pracowac za darmo to tą fimre polecam jak najbardziej

oszukany

niepracujcie tam nie wypłacają uciekają od płcenia [usunięte przez moderatora] żenada firma wogule nie godna polecenia

[usunięte przez moderatora] Jeżeli ktoś lubi sporty ekstremalne, życie bez wypłaty i odżywianie się powietrzem szczerze polecam. pan prezes [usunięte przez moderatora] szuka naiwniaków. NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE !!!!

oszukany

Odradzam pracę w tej firmie chyba, że ktoś lubi [usunięte przez moderatora] za darmo. Jestem ciekaw czy kiedykolwiek zobaczę resztę pieniędzy za robotę bo zaliczka, którą otrzymałem (wybłagałem) starczyła mi na trzy dni życia. Ponadto podejście do pracownika oceniam maksymalnie krytycznie.

ps.

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Nie wypłaca wynagrodzeń i oszukuje pracowników. Firma ta powiązana jest z firmą Enpol w Gliwicach . Nie dajcie się nabić w butelkę. Ostatnio firma Węglopol poszukuje pracowników,kolejne potecncjalne ofiary nieuczciwego prezesa. Jeżeli lubicie pracować za DARMO TO SZCZERZE POLECAM.

bieda

UWAZAM TAK SAMO WYZYSKIWACZE. NIE PLACA ALE WAMAGANIA MAJĄ WYPLATY OPOZNIONE NAWET O 2 M-CE PREZES MA LUDZI ZA NIC. POWIAZANIA Z FIRMĄ ENPOL GLIWICE I RUDA ŚLĄSKA TO TO SAMO

Firma nie jest godna polecenia. Nie wypłacane w terminie wynagrodzenia, nie ma jasnych składników wynagrodzenia. Osoba prezesa nie uczciwa nastawiona na wyzysk pracownika. Pracownicy pracujący niejednokrotnie bez umowy o pracę. Powiązania z firmą ENPOL będącą w upadłości. Nie wypłacalność wobec innych przedsiebiąrstw. [usunięte przez moderatora] nie polecam

Zostaw opinię o P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o