azbud az-al

Kraków

Opinie o azbud az-al

giro

jak w prawie każdej firmie @ideo są stanowiska z umową o pracę i z umowami zlecenie. Poprostu w zależności od potrzeb i porozumienia z ludźmi. Część to B2B

iro

Firma AZBUD i pozostałe spółki upadły, istnieją na papierze lub zmenili się w niektórych przypadkach właściciele aby uciec przed spłatami długów i sprawami sądowymi. Unikajcie tych spółek bo są od lat niewypłacalni, ponaciągali ludzi, firmy. Długi mają w milionach, więc spore. Niestety, pozbawieni skrupułów właściciele unikają odpowiedzialności prawnej oszukują kolejne firmy i osoby. Komornicy pozajmowali wszystkie konta bankowe i inne wartościowe rzeczy.

Mocherowy beret
@iro 19.01.2015 23:12

Tak jest , masz rację Ale na ich nieszczęście zmieniły się źądy.

znafca

Podobno Pan Cebula węszy nowy interes - się okaże. Zagraniczny kontrakt czy coś...

K

po trzech latach walki z bankami musiałem sprzedać mieszkanie żeby wyjść z pętli zadłużenia w jaką to pętle wpadłem kiedy czekałem na pieniądze (usunięte przez administratora) gdzie honor ? szkoda pisać !

G

(usunięte przez administratora) przepisał firmę na (usunięte przez administratora)(specjalistę do spraw oprawek oświetleniowych) pomaga jej w tym (usunięte przez administratora)Fikcyjne stanowiska aby nie spłacać długów AZ Bud Sp. z o.o. Proszę zobaczyć status firmy i zmiany w KRS w/w spółki i innych upadłych spółek.

KUBA

WITAM CZY KTOŚ ZWRACAŁ SIĘ DO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO O ZWROT NALEŻNEJ WYPŁATY W SPRAWIE AZ-AL

Anonim 2

na jakim świecie żyjesz? Wszystko już dawno upadło, włącznie z kolejną odsłoną AZMOTU prowadzoną przez deweloperów

AZ

Tak masz racje, że zajmował wysokie miejsca, ale zastanów się czyim i jakim kosztem. Jeżeli dochody firmy nie były zbyt wielkie to dlaczego wydaje się więcej niż się zarabia? Przykłady: bale, imprezy, nie trafione inwestycje, dziwne sponsoringi. To wszystko kosztowało dziesiątki tysięcy. Zwróć uwagę jakie pierwsze kroki podjął (usunięte przez administratora) Zlikwidował wydatki, które nie przynosiły korzyści firmie. Zaufaj mi, znam sprawę. Może nawet lepiej niż Ty.

Finwal

Jeżeli masz na myśli(usunięte przez administratora) to się mylisz. Odszedł bo (usunięte przez administratora) wyciągał z AZMot'u kasę. A nie można handlować samochodami jeżeli nie ma się pieniędzy. MK wyciągnął Azmot z niebytu i doprowadził do tego, że w ogólnopolskich testach dealerów zajmował pierwsze miejsca. Znam sprawę.

R. I. P. grupa AZ OVER

Już wam mówię mili słuchacze - grupa az to już koniec, Złodzieje KTR tylko istnieje i kradnie. AZ-AL - nie istnieje, AZ-BUD - nie istnieje, AZ-SECURITY - nie istnieje, AZ - SOFT - nie istnieje, AZ - MOT - to samo, zgłoszona upadłość w czerwcu 2013 - 3 miesiące teraz za free robią i KONIEC AMERIKAN DREAMu p. CEBULI wraz ze złodziejskimi synkami, meczety i inne poszły w niepamięć. ZOSTAŁY OGROMNE NALEŻNOŚCI DŁUGI ODSETKI WSTYD - niech zgnije w więzieniu. Pozdrawiam konkretną załogę grup AZ ( tylko szeregowych pracowników pozdrawiam, nie tą bandę złodzei z kierownictwa!!!!! )

nikodem

Wszyscy są tyle warci ile mogą tu napisać o drugim - swoim współbracie

az

Jeszcze do tej wyliczanki trzeba dodać AZMOT, który również nie jest Cebuli, a którego powolny upadek zapoczątkował swoimi rządami jeden ze świty dyrektorskiej sprawując je bez jakiejkolwiek kontroli ze strony prezesa i opuszczając tonący okręt w ostatniej chwili. Chwała takim "kapitanom"

NIK

W woli ścisłości spółka jawna PPB Azbud jest w upadłości AzSOFT W UPADŁOŚCI AZ AL WYPRZEDANY JEDYNIE SPÓŁKA CENTRUM BIUROWE AZBUD SP. Z O.O. SOBIE DOBRZE RADZI.

Prywatne życie Prezesa nie powinno nas interesować. Wątek dotyczący firmy AZ-AL oraz pozostałych firm AZ powstał aby ostrzec ludzi przed następnymi oszustwami i współpracą z p. Cebulą. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do zasad jakimi się kieruje i tak ciężko wspomina jak nam to było dobrze w firmie to odpowiadam - tak było dobrze. Jednocześnie pytam : gdzie podział sie cały majątek którym Prezes dysponował, gdzie są nieruchomości i działki będące jego własnością ? Sprzedał je aby spłacić długi ? Czy ktokolwiek dostał chociaż jedną złotówkę ? Nie ma się co dziwić że ludzie są wściekli na Cebule i jego rodzine, przecież według dokumentów to jego synowie zasiadali w zarządach upadłych firm. Tak czy inaczej , majątek sprytnie wyparował a z człowieka który potrafił zachować się honorowo została tylko ( słowo niecenzuralne ).

zainteresowany

mam pytanie skąd takie oszczerstwa względem Pana (usunięte przez administratora)oszczerstwa na temat kochanek i życzenie wyczyszczenia rodziny sa nad wyraz krzywdzące, chciałabym aby podano nazwiska w tej sprawie ponieważ rzucane słowa na wiatr nic nie znaczą!

kp

Prokuratura Tobą też się zajmie żartownisiu, kwestia czasu.

kz

Azsoft się zaczął sypać jak (usunięte przez administratora)przejęła rolę dyrektora. Niestety nie znała się ona kompletnie na zarządzaniu. Każda decyzja była nieprzemyślana i skutkowała zmniejszeniem zysków i reputacji firmy na zewnątrz. Chciała robić wszystko sama, a rola dyrektora jest dobrze zarządzać taka spółką a nie wyręczać kierowników i pracowników. Zresztą co tu wymagać od dziewczyny, która była słaba na studiach, wcześniej pracowała na słuchawkach w Azsoft a później jako marketingowiec, który nie pozyskiwał klientów. Następnie jej wujek(usunięte przez administratora) dał jej stanowisko dyrektora mając zobowiązania wobec jej rodziców bo (usunięte przez administratora) jako student mieszkał jakiś czas u nich. Firma szła na dno a ona okłamywała wszystkich, że jest dobrze do samego końca by mieć premię. Później załatwiono jej pracę w PeKaO, mimo że tam się kompletnie podobno nie nadawała (mam tam kolegę co z nią pracuje w innym dziale). Ciekawe czy nadal śmierdzi jej z ust, bo to było okropne. Zwolniono człowieka, który rozwinął Azsoft z 30 stanowisk do 200 i miał dalekosiężne plany, ale Prezes(usunięte przez administratora) miał własne. Do tej pory były dyrektor (usunięte przez administratora) jest jednym z najlepszych dyrektorów (obecnie prezes) w branży Call Center w Polsce. Szkoda pracowników w tym wszystkim i atmosfery jaka tam panowała. Do tego oszukał (usunięte przez administratora)pracowników i (usunięte przez administratora) (bo jak nazwać wykonanie usługi i nie zapłacenie za nią?). Przykro, mam nadzieję, że prokuratura zajmie się na poważnie panem prezesem i całą tą śmietanką wraz z rodzinką.

uznany autorytet
@kz 21.07.2012 14:54

Te PAn dyrektor poprzedni to zostawił asoft w super kondycji z 2 milionami dlugu - ciekawe jak innymi spolkami zarzadza - pewnie podobnie (SUPERHERO!)

CBB Pekao
@kz 21.07.2012 14:54

Potwierdzam, że nadal Annie P. nadal śmierdzi z ust, a do tego jest bardzo cienka jako dyrektor, tak samo jak w AZSoft była cienka - zero wiedzy i umiejętności, tylko stres i mobbing wprowadziła - dramat! Nawet się wysłowić dobrze nie umie.. prosta dziewczyna. Że też nikt z nią porządku w końcu nie zrobi.. plotka niesie, że rekrutację przechodziła pod biurkiem pana "członka" zarządu - pewnie dlatego się utrzymuje na stanowisku..

inne firmy

A co z Azsoftem się stało? Wie ktoś może?

Azbud

Zyczliwy Wielmożny Głupolu widać że nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu. Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to płaci swoim ludziom na bieżąco poza tym ona budowlanką się nie zajmuje bo na tym się nie zna i to że ta firma powstała i prężnie się rozwijała to głównie dzięki Jej Ojcu bo trzymał kasę i pilnował roboty w przeciwieństwie do Prezesa który lubił pieniądze wydawać. W pore odcięła się od Prezesa bo by nic nie miała. Pracownicy Azbudu dzięki Syndykowi pieniądze odzyskali bo tak by do tej pory nic nie mieli. Wielki obrońco a czy wiesz ile ludzi naciągnął Prezes od ilu ludzi olbrzymie pieniądze pożyczał wiedząc, że nie odda osób prywatnych!! i ile firm doprowadził do bankructwa! Jak są kłopoty w firmie to się zamyka działalnośc, a nie pogrąża i doprowadza do takiego stanu. Taka jest prawda Wielmożny głupolu

życzliwy

Ciekawę żę prawdę się teraz nazywa arogancją. Prawda w oczy kole może dlatego tak przeżywacie moje wypowiedzi. A pracy tak dobrej na pewno nie dostali gdyby tak było zwolnili by sie po miesiącu od nie wypłaconej wypłaty tak jak ja zrobiłem.

były pracownik

życzliwy sam plujesz żółcią Ludzie, którzy odeszli pracują a Ci co odejdą też dadzą sobie rade i prace znajdą. Martw się lepiej o siebie żebyś ty bez niej nie został. Twoje wypowiedzi są żałosne. Arogancja i bezczelność.

Anonim

Nie musiał ale tak zrobił, może popełnił błąd a może myślał że jak traktujesz dobrze ludzi to oni również będą tacy wobec Ciebie. Nie rozumiem jak można kogoś krytykować, za to że był wobec innych za dobry...Czemu nie słyszę tu ani słowa o Pani Kańskiej, która była współwłaścicielką wszystkich firm? czemu jej nie winicie, że Was nie uratowała? Nie uratowała jak to mówicie majątku Pana Zbigniewa? żenujące...

Azbud

(usunięte przez administratora)nie musiał zatrudniać armii dyrektorów za 18 tyś. miesięcznie sponsorując laptopy telefony samochody z tankowaniem bez limitu itd. istny luksus w dobie kryzysu robili co chcieli dodam, że nie wszyscy . Jak miał taką drogą świte to i pieniądze sie rozchodziły.

życzliwy

Pracowniku na szczęście były...Kto tu pracowników wini za niepowodzenie? Też pracowałem w AZ-BUDZIE i jedyne o co Was winie to o to że potraficie tylko gnoić nie doceniając tego co mieliście...

życzliwy

Pytanie tylko dlaczego żaden z Was nie odpowiedział na moje zarzuty? ja się mam ujawniać? to Wy się nie podpisujecie odważni! Nikt Was nie zmuszał aby pracować u (usunięte przez administratora)! Czemu teraz piszecie że to dzięki Wam On się dorobił? Łaskawcy! Jak słyszę co piszecie to bardzo się cieszę że Was to spotkało. Oceniać każdy może, ale zrozumieć to tylko jednostki...Proponuje znaleźć z Waszym wykształceniem równie dobrze płatną pracę obecnie na rynku. Dlatego właśnie tyle czasu siedzieliście na tyłkach i nic nie robiliście. Pozdrawiam serdecznie plujących żółcią!

pracownik na szczęście były

życzliwy ty dupku jak śmiesz pisać takie rzeczy gdyby nie te darmozjady ,idioci jak piszesz to by tyle biurowców nie stało kto ten majątek wypracował na mrozie, deszczu się [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ło ale oczywiście dzisiaj winy całej sytuacji szuka się w pracownikach a sam właściciel jest bez zarzutu trzeba mieć wybitny talent do rozpierdzielenia takiej fortuny jaką zostawił (usunięte przez administratora)

marek

ujawnij się życzliwy nie jesteś lepszy od innych, nie stać Cię żeby się podpisać następny cwaniak. To jak ma (usunięte przez administratora) to na własne życzenie trzeba było pilnować roboty a nie flirtować i żyć ponad stan w głowach się poprzewracało a co właściciel nie wiedział, że Go oszukują?

życzliwy

Witam wszystkich, poinformuje Was wielmożni głupole, że gdybyście mieli choć troche rozumu to dawno byście z tej firmy się zwolnili! Po pierwsze dobrze wiem ile kradliście z az-budu! ile z tych miesięcy co Wam (usunięte przez administratora) nie wypłaca tak naprawdę pracowaliście? banada idiotów! Prezes zawsze miał na celu aby wypłacić ludziom honorarium ale Wy wiecie lepiej, NIe macie z nim bliskiej styczności! nie wiecie ile próbował robić by utrzymać firmę. Ale najlepiej zgnoić i udawać ze nie ma sie na obiad. Jakbym nie miał na obiad poszedłbym do (usunięte przez administratora) nie wiecie co to prawdziwa bieda darmozjady!

życzliwy

Załóż swoją firmę i ją utrzymaj i się okażę jakim jesteś biznesmenem! jak komuś nie wyjdzie to najwięcej jest ludzi do krytyki!

Na jaką kasę liczycie ? AZ-AL sprzedany, komornik nie wyciągnie nic, syndyk podobnie. (usunięte przez administratora) nikt nie da kredytu i to nigdzie na świecie. Z nowej firmy też Wam nie odpali bo nie ma z czego. Inne firmy nie wchodzą w gre. Od 2 lat nie oddał nawet honorowych długów.

Zostaw opinię o azbud az-al - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie azbud az-al