pbu dom bud szczecin udziela lucia i andrzej

Szczecin

Opinie o pbu dom bud szczecin udziela lucia i andrzej

terrorysta

Nic dodać nic ująć, to co napisał pan wyżej to mało powiedziane. Ta firma to jeden wielki skandal. A jak tak dalej będzie robić to lepiej w ogóle nie róbmy. Gorzej jak w PGRach. Po prostu żenada.

patrzac z drogi firma reprezentuje sie dobrze ale mialem tam przyjemnosc pracowac i co na roczke placi niezle ale umowa oczywiscie od najnizszej krajowej co najgorsze pierwsza umowa zlecenie trzy miesiace a potem umowa o prace oczywiscie najnizsza krajowa i na czs okreslony czyli czlowiek z taka umowa nie moze liczyc nigdzie na kredyt nawet na deske klozetowa jakby chcial kupic szefostwo oczywiscie [usunięte przez moderatora] nie placi zima nie placi za urlop ani nie ma mozliwosci jego wykozystania [usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu takich tyranow

Zostaw opinię o pbu dom bud szczecin udziela lucia i andrzej - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pbu dom bud szczecin udziela lucia i andrzej