ART-FRUIT

Opinie o ART-FRUIT

Maniek

Od wielu osób wiem, że tam kierowniczka na galerii krakowskiej jest najgorsza. Niby taka miła a tak naprawdę wszystkim dookoła d.... obrabia. Też słyszałem od znajomych, że dużo 'osób' się zwalnia. I jest mobing na każdym kroku.

Zostaw opinię o ART-FRUIT - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-FRUIT