Semisul

Dębica

Opinie o Semisul

Easy

Z wyjazdu byłem naprawdę zadowolony. Ciężko było bo praca fizyczna, ale kasa dobra i to rekompensuje ten wysiłek. Sama umowa też jest naprawdę dobra.

Krzysztof

Odpowiedzieli szybko - konkretne informacje, jasno i klarownie wyjaśnili co i jak. Oferty które przedstawili są naprawdę ciekawe i poważnie zastanawiam się co robić.

Krzysztof

Wysłałem CV, bo kolega polecił. Zobaczymy jak to się potoczy.

Artur

Dwa wyjazdy zaliczone. Mogę z czystym sumieniem polecić. Rzetelna i profesjonalna firma!

Darek S.

Mają niezłe oferty i jak Ci się uda to na pewno nie pożałujesz. Ja byłem na kontrakcie w Holandii i tak jak mówili jak to będzie wyglądać, to się sprawdziło.

Katarzyna C.

Ja uważam, że firma jest godna polecenia. Rekrutują dobrze i współpraca przebiega wzorcowo

Marek

Mi tez dobrze się u nich pracowało na kontrakcie i nie miałem zastrzeżeń. Pieniądze naprawdę spoko, atmosfera i lokum też.

Robert

Ogólnie jestem zadowolony, pracowałem w Rotterdamie, kasa na czas, zakwaterowanie tez w porzadku, wszystko ok

Rafal

Jako pracodawca firma jest naprawdę warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Kontrakty zagraniczne na dobrych warunkach.

Maciek

Pracowałem na jednym z ich projektów i byłem zadowolony. We Francji mieliśmy dobre warunki pracy. Dobre zarobki, lokum też.

Wiele osób bierze pod uwagę firmę Semisul jako swojego przyszłego pracodawcę. Pomóż im podjąć decyzję, wypowiedz się o tej firmie na naszym forum.

Zostaw opinię o Semisul - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semisul