Art-Construction

Kruszwica

Opinie o Art-Construction

lok

anonim, z tego co wiem to w firmie pracuje się na akordzie. Im więcej zrobisz tym więcej zarobisz. Minus tego taki, że jak nie ma zleceń to i guzik zarobisz. Dlatego dobrze jak się jakiś dodatkowy kontrakcik trafi.

anonimek

firma KRZAK krzak sie wyrwie i po firmie nie chca kasy placic w [usunięte przez moderatora] ... wala po calosci nie polecam .. to samo co henpol

jurek

Ja tam się nie czepiam. Robię co mówią i nie narzekam. Zaliczki mogłyby być trochę większe.

jacek

Warszawskie ceny tak spadły, ale w Świnoujściu płacili lepiej... I tak jak na polskie realia jest ok.

Fajna atmosfera. Kierownicto takie sobie. i trzeba zasuwać. Placą na czas ale nieraz trzeba zostać po godzinach bez dodatków. Cóż ...Polska

anonimo

nie polecem tej firmy zmuszaja ludzi do pracy po 12-16h dziennie przy temp. -20 stopni. strasza ze nie wyplaca pieniedzy. naprawde nie polecam tej firmy maja ludzi za nic traktuja ich jak smieci ....

Świetna firma, dobre zarobki, co najważniejsze na czas. Polecam Tomek K.

Zostaw opinię o Art-Construction - Kruszwica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Construction