PHU ELAR Roman ŁApiński

Pruszcz Gdański

Opinie o PHU ELAR Roman ŁApiński

Alicja

@NORMALNY1 - czy pracując w PHU ELAR miałeś dostęp do szkoleń podnoszących Twoje kwalifikacje? Wspominasz o rozwoju w firmie. Jak wygląda to w praktyce? Czy osoby zatrudnione mają jasno określoną ścieżkę kariery? Twoje doświadczenie będzie pomocne dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.

NORMALNY1

Dziwia mnie wczesniejsze opinie. Ja wiele lat w tej firmie pracowalem i mam zupelnie inne zdanie. Pracowalo mi sie ok.duzo sie nauczylem, dobrze zarabialem i mam tylko dobre wspomnienia. Po Elarze pracowalem w 3 firmach i nie mam zadnej dobrej opinii o nich. Szkoda,ze sie zwolnilem ,ale dopiero dzisiaj to wiem.

NORMALNY1

Alicja

@nobody wspominasz o braku szacunku ze strony firmy do pracownika. Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Proszę, uargumentuj swoją wypowiedź.

ghj

@waldi ale uwazam ze taki okres probny jest w miare oki..mozna sie rpzekonac czy to faktycznie praca dla ciebie i czy dalej chcesz tutaj zostac i pracoac

nobody

Witam! Pare lat temu pracowałem na jednym oddziale tej nieszczęsnej firmy... Ekipa była ok. Ale sam prezes, który nie zaglądał często, zdążył pokazać jakim jest człowiekiem... Zero szacunku i jakiegokolwiek zastanowienia się nad własnymi słowami... Ogólnie nie polecam, kariery tam nie zrobicie, a tylko doznacie upokorzenia!!!

Witek

Z tego co słyszałem jakaś firma świadczy dla nich usługi podwykonawcze, nie mają już swojej ekipy. Ale raczej bym nie pchał się tam

romek

a ja chciałbym zapytać, czy macie może informacje na temat tego, czy firma Elar dodawała jakieś ogłoszenie że poszukuje osób do pracy. jestem zainteresowany, mam doświadczenie w tej branży( usunięte przez administratora )dajcie znać jak to aktualnie wygląda.

maniek

ja tak samo bym nie polecił tej firmy nawet wrogowi!!! przemyślcie zanim zwiążecie się z nią umową.

Ja

Prosze na maila informację opinię o tej firmie programista@wp.eu bardzo mocno zastanawiam sie nad nimi. Prosze o emaile z opiniami.

wojtek

nie polecam firmy

darowilk

Ja się zastanawiam nad instalacją c.o.Ale tak szczerze proszę o info na temat firmy.Mail: ggog13@wp.pl

rudy887

podaj @ to Ci opowiem co i jak .

nozzy

ja chcę wiedzieć?

januszek

no Kaska teraz kiedy i Ciebie wydymali,to napisz opinię o tej firmie,tylko pisz prawdę

kaśka a co ty łykasz,że tak ciebie wali

Zostaw opinię o PHU ELAR Roman ŁApiński - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ELAR Roman ŁApiński