Firma Senako

Zgorzelec

Opinie o Firma Senako

neon

firma działa w Zgorzelcu, gdzie podejrzewam pracownicy trzymają się swoich stanowisk długo. Nie liczyłbym na wysyp ogłoszeń pracy od Firmy Senako.. :)

Nikodem

Firma Senako to agencja pracy, szukają zatrudnienie chyba głównie na terenie Niemiec, praca to głównie opieka nad osobami starszymi.

helo helo

nie polecam 100 %

G.

też prosiłabym o opisanie aktualnej sytuacji w tej firmie bo chciałam się do niej zgłosić, a opinie na ten temat jak widzę są podzielone.

Oszukana !!!!!!!

tak to prawda oszustki jak nic nie ma nic gorszego jak jechać do pracy przez pośredników z polski . Płaca jak kot napłakał zero zainteresowania i informacji o podopiecznych ,kłamią w żywe oczy ,a przy tym miłe że aż ,ale fałszywie miłe . ludzie szukajcie pracy do opieki na niemieckich warunkach i niemieckim ubezpieczeniu . Płacą do 1600 euro + świąteczne do 250 +koszty przejazdu /. Zresztą wszystkie te pośrednictwa to jeden wyzysk polskich zdeterminowanych ludzi na których nabijają kasę ! Jeżdżą furami budują rezydencje ,a my nabijamy im portfele !!!!

KULEK

Witam ciekawe bardzo są te wasze opinie pozytywne o firmie senako sam woziłem kobiety z tej firmy na opieke do niemiec i wiem lepiej,a moja jest taka jak innych osób czyli negatywna zero pomocy z ich strony ,czekanie na prace a przedewszystkim na pieniądze po skaczeniu umowy 6tygodniowej obiecują przelew do5go do 10go potem do15go i tak dalej mieli biuro w lubaniu na przemysłowej i uciekli do zgorzelca na warszawską1 bo tam ich malo ludzi zna- KOBIETKI ODRADZAM WSPUŁPRACY Z TĄ FIRMĄ-...POZDRAWIAM.

strażak

Oj tak, może to i prawda że nie którzy nie wiedzą co się tam dzieje w tej firmie ale do babci nad opieką wysyłać kobietę która jest na tabletkach psychotropowych to już przegięcie i pytam kto tam kogogo ma pilnować a może babka opiekunki.Druga sprawa tak tak 1300 euro no napewno tyle opiekunka dostanie ,ale pytam za ile tygodni jeżeli tygodniówka wynosi- to łatwo obliczyć

No to skoro taka zła, to po co Pani tam pracowała?? Ja mam inne zdanie na temat współpracy zAgencją SENAKO. We wszystkim mi pomogły miłe Panie i pieniadze są zawsze na czas. A jak Pani nie wiadomo co wyrabiała w Niemczech no to nic dziwnego że ucieli z wypłaty! Czasami zastanówcie się co piszecie!!!!!

Zostaw opinię o Firma Senako - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Senako