KAWIARNIA NATURALNE SMAKI

Zielona Góra

Opinie o KAWIARNIA NATURALNE SMAKI

asia

Ja rownież bardzo czesto wybieram ta kawiarnie razem z kolezanka chodzimy na pyszna kawe oraz ciach, obsluga jest bardzo mila i nie trzeba czekać długo na kawę.

smakosz

ABSURD!!!! Jestem stałym klientem i jestem zawsze zadowolony zarówno z jedzenia jak i z obsługi. Kawy są pyszne i aromatyczne lody są świeże i często widzę jak są wymieniane na świeże obsługa zawsze uśmiechnięta, pomocna i w pełni profesjonalna, natomiast właściciela znam osobiście bardzo sympatyczny i zawsze pomocny podczas wyboru kaw i deserków. Zapraszam do kawiarni w focusie. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o KAWIARNIA NATURALNE SMAKI - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAWIARNIA NATURALNE SMAKI