niemiecka firma budowlana Grodecki Marek

Prenzlau

Opinie o niemiecka firma budowlana Grodecki Marek

Patrycja

@lew dobrze, że uprzedzasz, że praca jest dla pracowitych. To ważna informacja, ponieważ dużo jest teraz leniwych ludzi, którzy myślą, że mogą się obijać i że praca to wakacje. Myślę, że dzięki tej informacji do pracodawcy zgłoszą się tylko zdecydowane osoby.

lew

Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Odnajdują się tutaj ludzie przede wszystkim pracowici i Ci , którzy wiedzą, że praca to nie wakacje. Co do kasy to możesz zarobić trzy razy tyle co u nas w kraju

oti

Nareszcie oficjalnie poszukuje zlodzieja Niemiecka policja za zlodziejstwo [usunięte przez admina]

ryba

On juz od paru dni jest w Niemczech ile bym dala zeby go w koncu nauczyc rozumu , alimentow nie chce placic

stan

Znam go z czasow Kanady , calkowita prawda jest ze okradl wielu ludzi prowadzac firme , firmy mial zarejstrowane na inne osoby i dlatego jego proceder zlodziejski tak dlugo trwal. Teraz okrada europe ,mysle ze nie dlugo. Prosze nie mylic (usunięte przez administratora) z Polsko=Kanadyjskiego zwizku wedkarskiego bo ta wsza sie utozsamia z nim .

on

Witam, zostawcie go w spokoju ona taka mila i przyjemna jest. ON

szrama

to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic wiecej i to prymitywna

Czekam od tego goja juz 4 tygodnie na pieniadze i sie ukrywa robote zrobilismy on skasowal pieniadze [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o niemiecka firma budowlana Grodecki Marek - Prenzlau

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie niemiecka firma budowlana Grodecki Marek