Prywatne Biuro Śledcze-Detectio

Toruń

Opinie o Prywatne Biuro Śledcze-Detectio

Giorgio

Przez siedem miesięcy miałem przyjemność współpracować z detektywami w PBŚ Detectio. Praca nie należy może do łatwych, ale zawód prywatnego detektywa postrzegam jako zawód zaufania publicznego, więc jestem dumny z możliwości jego wykonywania. Niestety wypadek podczas zawodów sportowych zmusił mnie do pożegnania się z tą firmą przynajmniej na czas niezbędny do odzyskania sprawności rąk i lewej nogi. Mimo wszystko Dyrektor biura zapewnił mnie, że w momencie odzyskania sprawności umożliwiającej samodzielne poruszanie mam możliwość natychmiastowego powrotu do pracy. Dziś, dzięki rehabilitacji władza w rękach pozwala mi względnie operować klawiaturą dlatego dopiero teraz przyznaje Detectio tytuł firmy przyjaznej pracownikowi.

Zostaw opinię o Prywatne Biuro Śledcze-Detectio - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne Biuro Śledcze-Detectio