P.H.U. ANWA Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o P.H.U. ANWA Sp. z o.o.

Anonim

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. A już zwłaszcza w księgowości. Kto chce się tam zatrudnić niech ucieka. Przede wszystkim panuje nieprzyjemna atmosfera. Mogłabym wiele rzeczy wymienić by tam nie trafiać...

psychiatra

dawid - 2010-11-17 16:36:44 Chę polecić wszystkim Anwa Sp. z o.o.. Jest to prężnie rozwijająca się firma idlatego też profesja jest tutaj pozytywna, dobrze płacą i spotyka się fajnych ludzi.ZMIEŃ LEKARZA !

Zostaw opinię o P.H.U. ANWA Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. ANWA Sp. z o.o.