Oceania Cruises Inc

Miami

Opinie o Oceania Cruises Inc

wiktoras22

[usunięte przez moderatora] i tyle powiem....pracowalem po 16 godzin na dobe jako asystent kelnera.... buty (nowe) zchodzilem do zera w 3 tygodnie, jak [usunięte przez moderatora]nie do opisania, po 3 tyg zrobilem bunt na statku i wymusztrowlem wraz z kolega z kabiny.... potworność, krew z nosa z przemęczenia leci, a jak mialem problemy z nogą( pięta mi napuchła i nie moglem na niej stawac, potworny ból) to dali mi zastrzyk jakis z morfiny chyba, i 15 minut przerwy, cierpialem tak przez 3 dni , kulejąc a te [usunięte przez moderatora]jeszcze mnie poganiali i kazali usmiechac!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Oceania Cruises Inc - Miami

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oceania Cruises Inc