Karczma Raz Na Wozie

Łódź

Opinie o Karczma Raz Na Wozie

agnieszka

Słowa kojarzące się z Karczma Raz Na Wozie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierny Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję?800zl Najbardziej podobało mi się w Karczma Raz Na Wozie :możliwość pracy z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w Karczma Raz Na Wozie :bardzo duża ilość godzin pracy do 18

Zostaw opinię o Karczma Raz Na Wozie - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karczma Raz Na Wozie