Opinie o Meyer & Sonnenkalb w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Meyer & Sonnenkalb. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meyer & Sonnenkalb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meyer & Sonnenkalb w Kraków

[pie Nowy wpis

no właśnie chciałam się cooś więcej dowiedzieć o tym zakwaterowaniu - przede wszystkim o warunki, ale też jakieś są za nie opłaty i ile osób ci meldują jednocześnie na kwadracie

Staszek Nowy wpis

Witam Bardzo bym prosił o jakiś kontakt do tej firmy jeśli ktoś by miał prosiłbym o wiadomość na maila stanislaw.utkowski@vp.pl Z góry dziękuję i wszystkich pozdrawiam

Staszek Nowy wpis

Witam Potrzebuję kontaktu na czereśnie jeśli ktoś ma byłbym bardzo wdzięczny za podanie pozdrawiam

sonia1976

witam ,macie stare informację firma ma już innego właściciela od 2 lat ,wiem bo nadal tam jeżdżę od 10 lat,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meyer & Sonnenkalb, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
wrotek

jeśli chodzi o pracę poprzez firmę Meyer @ Sonnenkalb ( bo chyba o pracy w firmie nie ma co gadać) to polega ona na wyjazdach na zachód na czereśnie czy zbiory innych owoców w miesiącach letnich. Niestety ludzie dość mocno narzekają na to ile można zarobić. W końcu za granicą 700 E to przecież newiele za 5 tygodni!

zbieracz

Ktoś wie w końcu kiedy zaczyna się sezon ?

Zbiory się opózniają tylko ciekawe z jakiego powodu. Pewnie mało czereśni będzie w tym sezonie.

edzia

anonim - 2013-07-04 13:53:30 Którego się zaczynają w tym roku zbiory? Słyszałem że się opózniąTak zbiory w tym roku się opużniają ja też jadę więc czekam na tel.od p.EWY.

Ludzie są super. Można poznać ich całkiem nieźle gdy się wspólnie zastanawia kiedy ztamtąd [usunięte przez moderatora] :)

niezadowolony

postanowilem zajzec na forum i przekonac sie ile dolaczylo niezadowolonych osob do naszego grona:)zgadzam sie z opinia ze p. ewa jest osoba niekompetentna i falszywa,nie reagowala na terroryzm jaki fundowali niektorzy wobec drugich.Owszem przeprowadzila rozmowe ale to wszysyko a osoba ktora dreczyla lub zastraszala druga osobe nadal to robila!tak nie powinno byc!wiekszosc osob pojechalo zarobic a nie byc terroryzowanym,takich ludzi p ewa powinna odrazu wyrzucac na zbity pysk a nie tych ktorzy nie zgodzili sie posegregowac smieci!

niezadowolony

Zarobki w tej 'firmie' do najgorszych nie należą, jednak traktowanie ludzi pozostawia wiele do życzenia.Wcześniej oisanych historii nikt z palca nie wytrzasnął, a napisał po to aby przestrzec.Na 'hotelu' syf i nieporządek, totalny brak organizacji.O zatrudnianiu ćpunów i patologii w towarzystwie której będziesz musiał żyć nie wspomnę. Kurewstwo i złodziejstwo na każdym kroku.Reakcji na bandytyzm ze strony pracodawcy brak, a wręcz przeciwnie.Widocznie dla Pani Ewy pobicia i zastraszanie, wyzywanie od kurw szmat i dziwek to norma dzienna (kwestia przyzwyczajenia??).Część pracowników(Niemców) bardzo w porządku, ale jest niestety część bardzo niemile odnosząca się do polaków. Ale wiadomo że znajdą się tacy, którzy pojadą za rok...

greg
@niezadowolony

Witam sonia masz racje pani ewa tez juz tam nie pracuje ja tez jezdzilem tam bylem trzy razy w tym roku tez bympojechal ale nie mam kontaktow mam prosbe masz mozliwos mnie wkrecic w tym sezonie? Odwdziecze sie zadzwon jesli mozesz lub napisz sms to pogadamy to moj num (usunięte przez administratora)

sonia1976 Nowy wpis
@greg

napisz adres e meil może coś się da zrobić

Milena

zgadzam sie w 100% z edzia i pozdrawiam cieplutko:)

edzia

WITAM JA WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z PRACY I JESTEM ZADOWOLONA NIC MI NIE ODLICZYLI A TYM BARDZIEJ ZA JAKIEŚ STRATY,OWSZEM TEN KTO COŚ ZNISZCZYŁ TO PŁACIŁ, ALE TO CHYBA NORMALNE A CO DO PANI EWY SUPER BABKA POMAGAŁA JAK MOGŁA ZBIERAŁA TAK SAMO CZEREŚNIE KAŻDEMU DO WIADERKA, A WCALE NIE MUSIAŁA.ZALICZKI CO TYDZIEŃ BEZ PROBLEMU.Z WYPŁATA TEŻ WSZYSTKO W PORZĄDKU TYLE ILE ZEBRALIŚMY Z MĘŻEM TYLE DOSTALIŚMY.WARUNKI W HOTELU DOBRE JA AKURAT BYŁAM W ERDEBORN I NIE NARZEKAM ZA ROK PLANUJĘ ZNOWU TAM WRÓCIĆ JAK KTOŚ CHCE TO ZAROBI W ŻADNEJ PRACY NIE JEST LEKKO WIĘC NIE ROZUMIEM PO CO TAKIE GŁUPOTY WYPISUJECIE.

pele

Jednym słowem to złodzieje. Nie szanują pracowników, zarobki to śmiech na sali. Dniówki 20-30euro za 8-10h pracy(zaznaczam PRACY, nie leżenia pod drzewem) w systemie akordowym to normalka. Zaliczki wypłacane w minimalnej wysokości, często z problemami. Z końcowej wypłaty mogą odliczyć różne koszty/starty które sami sobie wymyślają, nie ma prawa z nimi o tym rozmawiać i się sprzeciwić bo wypłata jest w ostatni dzień po zbiorach.Bierzesz co dali i jedziesz do domu.Chcesz zarobić szukaj czegoś innego, chcesz pracować charytatywnie to jedź tam śmiało.

fuckDagma

Pracodawca wykorzystuje ludzi, za 10 godzin roboty w słońcu 30 euro to maksimum.Podane stawki za dany dzień zmieniane wstecz, odliczanie pieniędzy za straty, których nie było.Do tego ciągłe wykorzystywanie minimalne stawki praca na akord.Srednia zarobków w granicach 600 euro.Nie jedźcie tam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meyer & Sonnenkalb - Kraków

Meyer & Sonnenkalb