bialecki

Trzemeszno

Opinie o bialecki

to co sie wyprawia w tym markecie to skandal kiedys wszystko bylo poukladane duzy wybor towaru a teraz kiedy jest nowa kierowniczka to ni3e dos ze maly wybor towaru to jeszcze na warzywniaku zgnite owoce i warzywa dookola brudno personel nieprzyjemny nawet dziedobry nie potrafia odpowiedziec siedza na tych kasach naburmyszone jakby musialy siedziec tam za kare poeinni pozwalniac je wszystkie i zatrudnic nowe bo te co tam pracuja od lat to obrosly w piorka i mysla ze im wszystko wolno

Zostaw opinię o bialecki - Trzemeszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bialecki