curran.aluminium

Limerick irlandia

Opinie o curran.aluminium

keks

Ale to nie powinno miecwpływu na to Boguś' bo jeżeli zatrudniją ludzi wyrażają na to zgodę to tak jest, nie chodzi tylko o polaków ale i również inne nacje. Wiesz,jeżeli masz dosiwadczenie w branzy aluminiowej i pracowałeś na produkcji w podobnych odlewniach to masz szanse dużą.

Znacie firmę curran.aluminium od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o curran.aluminium - Limerick irlandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie curran.aluminium