Jednostka Wojskowa 3388

Powidz

Opinie o Jednostka Wojskowa 3388

sewcio

dego, praca jako żołnierz jest zawsze dobra, owszem musztry sa trudne, ale płaca bardzo dobrze, nawet czasami ma sie 4 z przodu i zawsze jest umowa o pracę.

goger13

witam!!!!! co mozna napisac o pracy w jednosce i o testach sprawnosciowych!!!!!!!!!! lipa totalna dostaja sie tylko osoby ktore maja znajomosci byłem na takich cwiczeniach wynik mojego testu sprawnosci był 3 w pierwszej dziesiatce. Dostaj sie tylko te osoby ktore maja poparcie i znaojmosci!!!! POŁOWA ZŁONIERZY TO INWALIDZI

Mar.

Moje pytanie.Rezerwista,stopień st.szer.,kierowca kat.A,B,T,C+E,operator dzwigu,chciałbym wstąpić w korpus szer.zawodowy do Powidza.Jest taka możliwość?Są wolne etaty? Jakie dokumenty potrzebuję?Proszę o pomoc.

Jednostka Wojskowa 3388:Firma - solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry Atmosfera w pracy oraz ludzie tam pracujący są wymagajacy:

Zostaw opinię o Jednostka Wojskowa 3388 - Powidz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa 3388