Maveric

Poznań

Opinie o Maveric

maverica

Nie polecam tej Firmy. Zapraszanie kilku dziewczyn na kilkudniowy darmowy okres próbny a potem następne. Telemarketing, siedzenie z szefem w tym samym pokoju i ocenianie każdego słowa które się powie przez telefon. Horror!!!!!!!!

Zbulwersowana

Nie polecam tego pracodawcy. Praca tam to istny koszmar, [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane. Brak przerw w pracy, wyjście do toalety to wielki problem a jak się już wyjdzie do łazienki to okazuje się że szef potraf przyjść pod drzwi i podsłuchiwać o czym się rozmawia. Wieczne gnębienie... dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić po klientach bez żadnego przygotowania merytorycznego. Nie popełniajcie tego błędu i nie pracujcie tam...

Zostaw opinię o Maveric - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maveric