Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o.

Opinie o Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o.

Dreamliner

Potwierdzam. Pracuje w tej firmie i panuje tam naprawde przyjazna atmosfera. Forme tworza mlodzi ludzie z pasja, pomocni nawzajem dla siebie. Az milo sie pracuje w takim towarzystwie. Aktualnie firma dynamicznie sie rozwija i rekrutuje nowych pracownikow. Polecam

AMC Aviation jest firmą przyjazną pracownikowi. Kilka młodych i rozsądnie myślących osób postanowiło stworzyć własną organizację na zasadach im odpowiadających: koleżeństwa, realizacji marzeń zawodowych, solidnej pracy. Wszystkie osoby zatrudnione są szalenie zaangażowane w to jak firmę rozwijać, udoskonalać.Firma ma bardzo duże szanse na olbrzymi rozwój, między innymi przez fakt, iż pracownicy jasno znają cele i strategię rowoju firmy.

Zostaw opinię o Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o.