KIWI POLSKA

Katowice

Opinie o KIWI POLSKA

Karolina

@narod szkolenia, o których mówisz to dodatkowe szkolenia certyfikowane, które są dodatkowym elementem rozwoju pracownika, czy masz na myśli szkolenie stanowiskowe podczas pierwszych dni pracy?

kruk.1

powodzenia :)

omk

płaca dobrze?

fiflagowym

czyli mam rozumieć że to całe milczenie ma oznaczać że nie ma szans na pracę dla kiwi ? powiem bardzo szczerze, że taka wiadomość mnei zasmuciła bo nie wiem za bardzo jak i gdzie szukać pracy. szkoda, że nie ma poradników do szukania pracy które dają 100% pewności. Chciałbym porządnej pracy a nie pracy w biedrze.

kaliszanin

To dlaczego nie pracujesz przez kiwi?

szalka123

Ja pracowałam 3.5 roku przez KIWI najlepsze biuro z jakim się spotkałm a wyjeżdżam do holandii już 10 lat

Iza

za 38 godzin placili normalnie, gorzej z nadgodzinami - zapisywane na zeszyt, platne 100% zamiast min 125% podczas urlopu, ilosc godzin zanizana, moze sie zdarzyc ze zwolnia ciebie po 2 tygodniach. za dwa tygodnie pracy dostaniesz mnij niz wydasz na podroz w 2 strony. Szukaj pracy w bardziej znanych biurach, to moja rada.

Iza

Istnieje ale jeli mozesz to szukaj lepszych biur pracy

Arni

Biuro zatrudnia ludzi tylko na krotki okres czasu (kilka tygodni)

koles

A te biuro jeszcze istnieje.W maju 2010 upadlo.

Maria

Pani przez telefon jest bardzoooo mila. Dobrze ze nie dalam sie nabrac

Dorota

Najgorsza firma w jakiej mozna pracowac.Ja rowniez nie polecam tego biura. Problemy na szklarni trzeba rozwiazywac samemu. Panie z biura nie pomoga - rozwiaza problem zwalniajac ciebie. W jednym roku zwolnili ludzi bo chcieli jechac na swieta - osoby z kilkuletnim stazem pracy. W innych biurach na swieta dostaje sie drobne prezenty - slodycze, ser, kielbasa...W tym roku na swieta bozonarodzeniowe maja prezenty w postaci kartki swiatecznej z rysunkiem KIWI :).

konik

Mnie zwolnili w trakcie urlopu. Pojechalem na 2 tygodnie do domu i dostalem wiadomosc ze juz nie pracuje. Przepracowalem 10 tygodni. Pierwsza umowa jest na 6 tygodni wiec mam byc wdzieczny bo pracowalem dluze

kasia

Przed przyjazdem obiecuja mieszkanie i dojazdy A potem masz problem - mieszkasz na kupie 4 osoby w pokoju, zamiast samochodu dostaniesz rower (moze). Zwolnia ciebie z dnia na dzien najczesciej w czwartek dostajesz informacje ze pracujesz jeszcze tylko w piatek. Jesli chcesz dluzej pracowac to musisz sobie kupic wazelinke.

Wypłaty są raz w tygodniu - pod warunkiem że panie w biurze mają dobry humor i nie przesuną terminu wypłaty. Nie płacą za godziny dodatkowe co tydzień - dopiero przy zjeździe. NIE POPRACUJESZ DŁUŻEJ NIZ 26 TYGODNI|||||

ciekawe kiedy ta Pani pracowala ?? bo jak na ten moment wyplaty sa w firmie co tydzien na konto pracownika zgodne z ustalona stawka wraz z pieniedzmi wakacyjnymi .

anetkaaa

TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE WYJEZDZAJCIE Z NIMI Nie polecam tego pracodawcy , brak zangazowania w pomoc ani zrozumienia klienta ,na miejscu oferja zlote gory a w rzeczywistosci jak juz jest jakis przelew na koncie za ktorym czeka sie dwa miesiace to marne grosze odciagaja sobie na wszsytko , czlowiek pracuje jak wol a panienki z agencji KIWI POLSKApracownikow

Zostaw opinię o KIWI POLSKA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIWI POLSKA