Selfa-piekarnia

Opinie o Selfa-piekarnia

obi

Mala płaca na start masz umowę śmieciową i 5.80 na h pracujesz 6 dni w tygodniu po 8h a w sezonie po 12-13 h idąc na urlop nigdy nie jesteś pewny czy go ukończysz gdy już po kilku latach pracy na umowie o dzieło dostaniesz umowę na czas określony stawka godzinowa wzrośnie do 7.80 zarobki wachają się od 1200 do1500 a w sezonie od 1200 do 1900dodam że w sezonie pracuje się oko 250 h miesięcznie ciuchy na zmianę we własnym zakresie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Selfa-piekarnia - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selfa-piekarnia