Kurek, Kościółek, Wójcik Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.

Kraków

Opinie o Kurek, Kościółek, Wójcik Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.

bur

Cześć. Szukam informacji odnośnie pracy w firmie Kurek, Kościółek Wójcik.. widzę, że szukają praktykantów obecnie i w sumie odpowiadało by mi to, bo na razie do żadnej kancelarii mnie nie przyjmą. Ciekaw jestem tylko, czy praktykant dostaje tu pieniądze w wysokości kilkuset złotych czy ma normalną pensję

Zostaw opinię o Kurek, Kościółek, Wójcik Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurek, Kościółek, Wójcik Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.