Opinie o HR System w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HR System. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HR System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR System w Warszawa

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w HR System?

Karol Nowy wpis

Czy oni w ogóle odpowiadają na wysłane im CV czy tylko robią sobie bazę danych na przyszłość? Bo kilka razy już im wysyłałem CV i zero odzewu, nawet potwierdzenia dostarczenia nie dostałem. Może maila w ogóle nie otwierają z CV? :-)

lacido Nowy wpis
@Karol

jeśli chodzi o robienie sobie baz danych to raczej nie sądze. Teraz szukają chyba jednak znowu pracownika produkcji. Ktoś z Was już się na to stanowisko tu dostał?

Taaaa Krzysiek był naprawdę w porządku. Szkoda, że zamknęli działalność.

zdziwiona

o to ja widze, ze to calo 12,19-14,90 to raczej [usunięte przez moderatora] brutto, nie netto:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HR System odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Praca średniej jakości. Będąc jako kelner, firma wysyła ludzi na zlecenie do hoteli lub restauracji, gdzie wykonuje się "brudną" robotę za pracowników tychże hoteli czy restauracji. Stawka początkowa 7zł/h netto. Po przepracowaniu 500 godzin (teraz chyba jest już 250h), stawka rośnie o 1zł netto aż do 10zł/h netto max . Plusem są elastyczne godziny pracy które sam ustala pracownik, fajna atmosfera i ciekawe imprezy (bankiety, cateringi). Praca jest tylko na umowę zlecenie i tylko dla osób uczących się. Problematyczne są terminy wypłat. Czasami wypłacane są pod koniec następnego miesiąca a gdy nie zarobi się odpowiedniej kwoty (chyba 600zł) to odbiór musi być osobisty. Trzeba uważać na księgowych [usunięte przez moderatora] Nie polecam robić w balona [usunięte przez moderatora] (dyrektora) lub innego menagera (tzn. ustalać dyspozycyjność a potem wycofując się tuż przeddzień lub kilka godzin przed stawieniem się w pracy), bo mogą nie dać Ci pracy lub mogą dać Ci najgorsze punkty o niekorzystnych godzinach. Nie zarobi się tam kokosów chyba że ktoś nieźle haruje do stawki 10zł a firma i tak zabierze pracownikowi pracę tłumacząc się że martwy sezon i trzeba czekać. Wolą do pracy wysłać pracownika który ma stawkę 7zł i na tym firma zarobi więcej kasy. Osoby które regularnie ustalają dyspozycyjność i trzymają dobrze stronę menagera i [usunięte przez moderatora] to prace będą mieli prawie zawsze. Polecam osobom początkującym. Nie polecam osobom które chcą żyć godziwie i po ludzku w Warszawie.

Zostaw merytoryczną opinię o HR System - Warszawa

HR System