Art Fruit

Będzin

Opinie o Art Fruit

anka

na swojej stronie mają ogłoszenie, ze poszukują sprzedawcy w Galerii Owoców Frutti Art i że może to być osoba ucząca się, @Zofia czy student zaoczny da radę wpisać się w grafik? Mam zajęte prawie wszystkie soboty i niedziele.

Zofia

Obie sa fałszywe i na galerii krakowskiej wielka kierowniczka Aga i na lubicz druga. Dlaczego sa ciagle przyjęcia? Bo sie z nimi nie da wytrzymać. Potrafia pisac do Ciebie listy co zle zrobilas, pisząc niecenzuralne slowa, ciagle Cię ponizajac. Sa tam osoby normalne ale jest ich niewiele i podziw dla nich, ze to wytrzymują.

Leoska

A to prawda kolego to co napisales też to wiem i słyszałam. Brak słów po prostu... jak tam chodziłam, bo fakt jedzenie dobre. To jak się TEŻ dowiedziałam od kumpeli co się tam wyczynia to mi się odechcialo już....

Maniek

Wiem, że tam jest okropnie. Mam tam parę znajomych co mogliby coś powiedzieć na ten temat. Mobing na każdym kroku. Kierowniczka na galerii krakowskiej niby taka miła i uśmiechnięta. A tak naprawdę wszystkim d.... obrabia.

Doda

To prawda, człowieka traktują jak smiecia. Nie liczą się z pracownikami a niektóre dziewczyny które ledwo próbują swoich sił w pracy są poganiane, obrazane.

lola

Współczuję komuś kto ma tam pracować, kierowniczka na lubicz nie ma szacunku do ludzi którzy są nowo przyjęci, używa niecenzuralnych słów do pracowników i wszystkich traktuje z góry. Przyrost formy ponad treścią jak dla niej, znam wiele osób które przez nią odeszły z pracy. Myślę, że ktoś w końcu napisać na nią skargę żeby każdy wiedział z kim ma doczynienia.

Basia Siewierz

[usunięte przez moderatora] kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i roboty duzo, nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Art Fruit - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Fruit