grand&ford, primavera, goldenboy

Łódź

Opinie o grand&ford, primavera, goldenboy

Bardzo

Mi się wydaje, że to spoko raczej praca jest i tyle

sdfcs

to wszystko co jest napisane to prawda - nie szanuje ludzi i tyle

JA W TEJ FIRMIE PRACUJE OD DWÓCH LAT I POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TA OSOBA CO TE BREDNIE PISZE TO DO TEJ PORY MA PROBLEMY Z ALKOHOLEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracodawca [usunięte przez moderatora] to tragedia mysli ze jest super madry a w zeczywistosci to [usunięte przez moderatora]

jeden z wielu bylych pracownikow

odradzam zatrudnianie sie u tego pracodawcy !! przychodzi dzien wyplaty i trzeba sie prosic o swoje pieniadze! ciagle nie ma sory inaczej ma tylko nie chce da ciagle tak mowi! po kieszeniach nosi pliki pieniedzy a jak potrzeba dac komus czy kupic cos to zaczynaja sie schody. odradzam nie zatrudniajcie sie w tej firmie adres WIĘCKOWSKIEGO 57, ŁÓDŹ

ang

zgadzam się ten człowiek zarówno jako pracodawca jak i usługodawca to totalna katastrofa. nieuczciwy i nieżetelny, absolutnie odradzam podejmowanie pracy, szkoda czasu i nerw

DGFSDF

ZAPOMNIAL KTOS DOPISAC ZE UZYWA JESZCZE NAZWY FIRMY EXCLUSIVEMAN I EMAILA [usunięte przez moderatora]

UWAGA NA TEGO PRACODAWCE!!!!!!!!!! PODAJE SIE JAKO KILKA ROZNYCH FIRM!!! GOLDEN BOY, PRIMAVERA, GRAND, GRAND&FORD UZYWA ROZNYCH ADRESOW EMAIL [usunięte przez moderatora] JEST OSOBA NIE GODNA ZAUFANIA PERSONEL ZMIENIA CO MIESIAC I ZAWSZE UWAZA ZE WSZYSCY TO IDOCI ODRADZAM!!

Zostaw opinię o grand&ford, primavera, goldenboy - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie grand&ford, primavera, goldenboy