Saloniki krawieckie "IGIEŁKA"

Gdańsk

Opinie o Saloniki krawieckie "IGIEŁKA"

UWAGA!!! na saloniki krawieckie" IGIEŁKA" właścicielka[usunięte przez moderatora]nie nawidzi sprzeciwu,marne pensje,co innego podpisujesz,co innego idzie do ZUS-u,wyrachowana, ( usunięte przez administratora ),jej uprzejmość to tylko pozory.....ludzie boja sie odezwac i bronic swoich racji tylko dlatego by miec jakies zatrudnienie!!!!Sama ustala sobie zasady zatrudniania i wynagradzania pracownikow...BO TAK i JUZ(jak twierdzi)za zwolnienia lekarskie nie płaci tak jak sie należy 80%,tylko tyle co ONA uważa!!!!Nic dziwnego,że nawet ( usunięte przez administratora )od niej uciekł do innej........!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Saloniki krawieckie "IGIEŁKA" - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saloniki krawieckie "IGIEŁKA"