Basen słowianka

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Basen słowianka

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki poziom Ludzie byli niesamowici, znający się na tym co robią a atmosfera była przyjemna, wręcz można powiedzieć relaksująca Jeśli chodzi o pensję, to nie wymagam niczego szczególnego. Jestem studentem i chcę po prostu zarobić trochę grosza na wakacje, nic po za tym, tak więc jestem otwarty na wszelkie propozycje i wysokość wynagrodzenia. Najbardziej podobało mi się na Basenie możliwość pracy z doświadczonymi ludźmi Najbardziej nie podobało mi się na Basenie... Hmm nie było takiej rzeczy, która by mi się nie podobała

Zostaw opinię o Basen słowianka - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Basen słowianka