REGIONALNE WARZELNIE PIWA SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o REGIONALNE WARZELNIE PIWA SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REGIONALNE WARZELNIE PIWA SP. Z O.O.

bodzio

bodzio - 2013-09-27 00:33:50 Mam informacje, że lokal nie wypłaca młodym, którzy przychodzą zarobić na wakacje - pieniędzy w odpowiednim terminie. Młody chłopak, który pracował w lipcu, by mieć swoje własne pieniądze na wyjazd nad morze wywalczył je 30 października, po straszeniem Inspekcją Pracy . Czy są inni, którym lokal zalega ?Wkradł się błąd, pieniądze wywalczył 30 sierpnia, czyli w ostatni dzień wakacji :-))) Takich, którzy biegali przez miesiąc za swoją kasą było niby 8 osób.

bodzio

Mam informacje, że lokal nie wypłaca młodym, którzy przychodzą zarobić na wakacje - pieniędzy w odpowiednim terminie. Młody chłopak, który pracował w lipcu, by mieć swoje własne pieniądze na wyjazd nad morze wywalczył je 30 października, po straszeniem Inspekcją Pracy . Czy są inni, którym lokal zalega ?

Zostaw opinię o REGIONALNE WARZELNIE PIWA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REGIONALNE WARZELNIE PIWA SP. Z O.O.