KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Opinie o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Urszula

Kancelaria z wieloletnią tradycją, mają już swoją pozycję na rynku prawniczym.

MArek

Odradzam współpracę, brak profesjonalizmy i podstawowej wiedzy prawniczej. Totalna porażka i strata pieniędzy pewna w 100%.

Wiesz jak wyglądają zarobki w KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Zostaw opinię o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT