KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Katowice

KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Opinie o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

MArek

Odradzam współpracę, brak profesjonalizmy i podstawowej wiedzy prawniczej. Totalna porażka i strata pieniędzy pewna w 100%.

Wiesz jak wyglądają zarobki w KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Radca

Odradzam, praktyka nieprofesjonalna, słaba merytorycznie, zdziera kase za nic, ogólnie pośmiewisko wśród prawników którzy wiedza jak się pracuje porządnie. Wszyscy się smieją z Urbana w branży.

Zbulwersowany
@Radca 10.09.2017 23:16

Urban ma prosta metode .Mówi ludziom,że załatwi sprawe bierze zaliczke a potem nie załatwia.Z góry to zakłada.Słyszałem ,że ma założona sprawe o molestowanie.Już przechodzi sam siebie a Prokuratura śpi ale myśle, że sie obudzi.Z drugiej strony mecenas Oleksy to też musi być gagatek jak maja razem kancelarie.

Twój fan

Urban to kanalia i gnida. Mam nadzieję że już się zabrali za niego w odpowiednich służbach i posiedzi niedługo w celi. Dowody już posłane gdzie trzeba.

Tomasz

Problemem jest wlasnie Wspolnik -Michal Urban.Przekret jakich malo na tym swiecie.Doprowadzil do upadlosci nie jedna spolke i wiele ludzi do milionowych dlugow.Jak taki czlowiek moze byc radca prawnym.Omijac kancelarie z daleka.Wiedza zerowa.

Zostaw opinię o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT