KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Katowice

Opinie o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT

Radca

Odradzam, praktyka nieprofesjonalna, słaba merytorycznie, zdziera kase za nic, ogólnie pośmiewisko wśród prawników którzy wiedza jak się pracuje porządnie. Wszyscy się smieją z Urbana w branży.

Zbulwersowany
@Radca 10.09.2017 23:16

Urban ma prosta metode .Mówi ludziom,że załatwi sprawe bierze zaliczke a potem nie załatwia.Z góry to zakłada.Słyszałem ,że ma założona sprawe o molestowanie.Już przechodzi sam siebie a Prokuratura śpi ale myśle, że sie obudzi.Z drugiej strony mecenas Oleksy to też musi być gagatek jak maja razem kancelarie.

Twój fan

Urban to kanalia i gnida. Mam nadzieję że już się zabrali za niego w odpowiednich służbach i posiedzi niedługo w celi. Dowody już posłane gdzie trzeba.

Tomasz

Problemem jest wlasnie Wspolnik -Michal Urban.Przekret jakich malo na tym swiecie.Doprowadzil do upadlosci nie jedna spolke i wiele ludzi do milionowych dlugow.Jak taki czlowiek moze byc radca prawnym.Omijac kancelarie z daleka.Wiedza zerowa.

Zostaw opinię o KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA PRAWNICZA VERBIS P. OLEKSY I WSPÓLNIK SPÓŁKA KOMANDYT