Vimar

Opinie o Vimar

Tomek

Sami o sobie samych... Totalna beznadzieja. Omijam szerokim łukiem i radzę zrobić to samo. Cwaniaki i oszuści, ceny z kosmosu a do tego bajzel w firmie. W małym biurze 500 firm i wszystko słupy.

tola
użytkownik zarejestrowany

jako że ich oferta dotyczy centrum Warszawy to niewielkie procenty nawet moga oznaczać dość wysokie kwoty. aczkolwiek wynajem nieruchomości w Warszawie to jest ogólnie bardzon dochodowa branża trzeba mieć parcie na wyniki tutaj

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Vimar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Vimar: Najbardziej nie podobało mi się w Vimar:

Zostaw opinię o Vimar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vimar