Capital Polska

Opinie o Capital Polska

jhgf

hej hej widze ze niedanwo wstaiwli oferte pracy dla sprzataczki w Warszawie sprzątanie części wspólnych budynków tj. klatka schodowa, teren przy budynku, dziedziniec Sprzątanie obejmuje 3 budynki w Warszawie ( Śródmieście, Mokotów), praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.

umowa zlecenie opiewająca na kwotę 1000 brutto nie gwarantuje ani wypłaty podstawy, ani wypłaty prowizji. Niby trzeba ufać ludziom, ale przepraszam bardzo.. ktoś tu sobie żarty stroi. Trzymam kciuki za tych, którzy mimo wszystko zdecydują się zostać. A tak wogóle, to praca bez umowy jest chyba w naszym kraju zabroniona?

MrMgr

Porażka, smpy i [usunięte przez moderatora]z moralnością bandziora napadającego na staruszki. Nie płacą, wrzeszczą i naciągają. Firma ma na pieńku z Krajowym Nadzorem Bankowym i prokuratorem...

Zostaw opinię o Capital Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Polska