4coils

Sopot

Opinie o 4coils

Pan Prezes

"Pan Prezes" i cała jego otoczka+rodzinka nie mają zielonego pojęcia o profesjonalnym prowadzeniu firmy i zarządzaniu jej personelem. Jeżeli chcą prowadzić taką pseudo-firemkę, to powinni to robić na własny rachunek, nie angażując w ten cyrk osób trzecich. "Pan (pożal się boże) Prezes", to by najchętniej zatrudniał wszystkich za darmo i za darmo by też wszystko kupował (wiadomo-optymalizacja kosztów, ale nie w takiej formie-inni też muszą zarobić, nic nie ma „na gębę”). Wszystko załatwia przez swoją rozhisteryzowaną asystentkę, bo sam najwidoczniej nie ma jaj, żeby cokolwiek samemu zdziałać. Myślę, że ciągła rotacja pracowników na wszystkich stanowiskach mówi sama za siebie. Odradzam pracę i jakikolwiek kontakt z tą „firmą” każdej szanującej siebie, swój czas i honor osobie.

zenon

Szkoda marnować czas w firmie, koniec końców na końcie wijdzie 3,5zł/h.

Zostaw opinię o 4coils - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4coils