Serafin Jarosław

Oleśnica

Opinie o Serafin Jarosław

panowie ten gościu wydzierżawił u mnie auto pomarańczowe volvo z czerwoną wanienką nie płaci dzierżawy i nie chce oddać oddać zestawu jak ktoś zna adres gdzie te auto stoi to proszę o kontakt mój mail wiktoria.slawek@interia.pl

RealPoland

Uwaga kierowcy i operatorzy na tego typka. Nie płaci za pracę, nie zobaczycie umowy o pracę, samochody (patelnie i hakowce z przyczepami) bez winiet, brak badań lekarskich.....praca na wariackich papierach. Gościu to kombinator i cwaniaczek, bo ma brata w ITD. Przekręcił już wielu kierowców. Dymanie za free....Obecnie ma bazę w Stanowicach koło Oławy, wozi biomasę na elektrociepłownię Siechice. Szkoda nerwów i czasu. Ogólnie robota u niego dla kamikadze i alimenciarzy......normalnym odradzam

Zostaw opinię o Serafin Jarosław - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serafin Jarosław