Jednostka Wojskowa 1028,4390

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Jednostka Wojskowa 1028,4390

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Jednostka Wojskowa 1028,4390 (solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dość wysoko, ponieważ to właśnie tam zdobyłem większość kilka certyfikatów Atmosfera i ludzie tam pracujący są: atmosfera stresująca, ludzie, szczególnie przełożeni wymagający. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można negocjować pensji w żaden sposób. Najbardziej podobało mi się w Jednostka Wojskowa 1028,4390: Szkolenia praktyczne i poligonowe. Najbardziej nie podobało mi się w Jednostka Wojskowa 1028,4390: Niektóre decyzje przełożonych o wykonalności zadania na wczoraj.

Zostaw opinię o Jednostka Wojskowa 1028,4390 - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa 1028,4390