JPV Logistic

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o JPV Logistic

M

Wiecie co, generalnie to całkiem fajna praca, nie można na nic narzekać, dobre premie są, nawet dla nowych

tropiciel wspolpracujacych

Jest dobrze jak cudem wpadniesz w jakas biala dziure i wtedy miescisz sie w 90h a tak rypiesz do 98h i nie problem placa mandat ale do pierdla wrazie wypadku to kierowca idzie zadnej pomocy umywaja witki. Ci co scisle wspolpracuja tez zostana bez wsparcia biora I obrzezanego I moga pozniej podnosic mydlo w wieziennej lazni niedaleko A104 Kasa jak wszedzie porownywalna ale pracy duzo wiecej wyzysk na calego i przez obie strony ktore nonstop graja w ping ponga jak masz sprawe chesz podwyzke jakis problem. Fory maja tzw uchole ale to temat na inna sesje !

rico

p.s. zatrudnienie jest w Polsce przez Tomaszów nie mylić 1500 pln z euro

rico

Atmosfera atmosferą.Podstawa to kantowanie ludzi na maxa,w umowach napisane jest 40 godzin na TYDZIEŃ a wykręca się 70-80 godzin na tydzień za friko gdyż za to nie płacą.Goła podstawa 1500 brutto,delegacja nie jest wszak przychodem.Okradają ludzi z urlopu wypoczynkowego,po 5-6 tygodniach pobytu w kabinie gdy zjeźdza się busem do Polski do domu na wolne to karzą podpisywać urlopy na okres wolnego,łamią przepisy nagminnie,plus tacho które cóż...

koniu

normalni ludzie. normalna robota. fajne week na bazie i w trasie. był taki jeden co nie pił i przez to był postrzegany jako odmieniec. i to nie byłem ja. robota dla luzaków, dobra kasa w sumie a i rozrywki wszelakiej nie brak. wielbłądy kichajo a karawana idzie dalej....

Słowa kojarzące się z JPV Logistic ( nieprofesjonalna, nierozwojowa, stresująca,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako, brak możliwości rozwoju i żadnych szkoleń. Atmosfera i ludzie tam pracujący są nie na moim poziomie ponieważ byłem tam jedną z niewielu osób które nie piły alkoholu i przez to byłem postrzegany jako odmieniec. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w JPV Logistic: Możliwość zwiedzania podczas pracy kierowcy różnych zakątków Europy Najbardziej nie podobało mi się w JPV Logistic: Alkoholizm innych kierowców i brak reakcji na ten problem zarządu firmy

Zostaw opinię o JPV Logistic - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JPV Logistic