Farbacol Nord" Sp. z o.o.

Zamość

Opinie o Farbacol Nord" Sp. z o.o.

but

Jak nie rozumumiesz @waldi to merytorycznie tez nie zrozumiesz.

but

Bardzo dobra firma. Pan kierownik pomaga malym sklepom utrzymac sie na rynku. Sprzedaje materialy na zerowej marzy a po roznice to nawet swoim autem jezdzi do klientow by zaoszczedzic na sluzbowym paliwie. Pani kierownik bardzo dobrze prowadzi rozmowy z dostawcami i przedstawicielami. Nawet po godzinach pracy. Dzieli sie informacjami na temat nowych produktow. Przestancie pisac ze to zla firma ja bylem zadowolony z pracy.

Anonimus
@but 06.03.2016, 08:40

Ciekawe czy to wlasciciel firmy pisal ze ktorys z jego "czopków":)

Lech

chcesz zarabiac ( usunięte przez administratora ) Zaprasza!!!!!

nie polecam najnizsza krajowa i premia obcinana

Zostaw opinię o Farbacol Nord" Sp. z o.o. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farbacol Nord" Sp. z o.o.