Dar-Mex

Łódź

Opinie o Dar-Mex

Zgadzam się z tym co napisał gość,że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!! Warunki pracy porównywalne jak u murzynów na plantacji bawełny, a może i gorsze. [usunięte przez moderatora] i praca za psie pieniądze, w dodatku nie są płacone w terminie tj. jak są to są, a jak nie to nie. Ogólnie firma ta powinna już dawno być zamknięta i to z hukiem, bo takie traktowanie ludzi jak tam ,to szczyt wszystkiego !! Nie wybierajcie tego zakładu dla obłąkanych nawet jakbyście nie mieli na chleb !!! Lepiej iść żebrać na ulicy niż do Dar-Mexu do pracy. Szef to po prostu cwaniak i łgarz.

xxxxxxxxxxx

Burdel na kółkach,[usunięte przez moderatora] i cwaniactwo.Szef ciągle narzeka,nie ma kasy,nie płaci w terminie!!! Na dodatek nie płaci składek do ZUS!!! Bida z nędzą i straszne warunki pracy !!! Nie warto !!

Zostaw opinię o Dar-Mex - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Mex