gazivestprom

Moskwa

Opinie o gazivestprom

Zdzislaw Sedlak - 2009-05-09 10:32:00 Słowa kojarzące się z gazivestprom rozwojowa z dużymi możliwościami idąca w nienajlepszą stronę. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: ja szkoliłem, uczyłem napewno dobrze . Atmosfera i ludzie tam pracujący są , różni ogólnie pozostawieni dobrzy rokujący nadzieje. Od jakiej stawki można negocjować pensję? wysokiej Najbardziej podobało mi się w gazivestprom: rozmach na początku działania Najbardziej nie podobało mi się w gazivestprom: realizacja i końcowy wynik obiektów spowodowany bardzo małymi kwalifikacjami sektora budowlanego firmy [usunięte przez moderatora], odezwij się - NuNa

Zostaw opinię o gazivestprom - Moskwa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gazivestprom