Agnese
counter
3 2 8 5 1
Administrator Nowy wpis

Jak oceniasz pracę w firmie Agnese? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Paulina Nowy wpis

czy coś dzieje się w firmie? Warto starać się o pracę w firmie?

Iza Nowy wpis

Czy firma w ostatnim czasie zatrudniała nowych kierowców? Jak prezentują się w aktualnym roku warunki zatrudnienia ja tym stanowisku? W tym roku zmieniło się prawo pracy - czy wpłynęło to na warunki zatrudnienia takich pracowników?

hm Nowy wpis

No pewnie wiedzą, a robią to zapewne po doświadczeniu @kuzin. Ciekawe ile ja dostanę jak się zatrudnię jako kierowca kat. c. Nie pisali nic o doświadczeniu. Trzeba mieć Katę Kierowcy, prawo jazdy kat. C i aktualne badania. No a wynagrodzenie jest od 2700.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

john

warunki są dwa :D dobry magnes i dużo wazeliny ;)

co ty

Hmmm zastanów się dwa razy nad tą firmą, zarobki może i są ale życia prywatnego nie ma bo nawet weekend wypada ci w tygodniu np środa, czwartek i to nie dwa dni tylko 45 h (pan K. żyje kalendarzem TESCO) masz czas na to żeby się wyspać żeby nie rozwalić auta które i tak w niektórych przypadkach ze względu na obojętność innych kierujących są w stanie rozsypki, a pieniądze otrzymane nie sprawią ci radości

john

@Irek, jeździłem u nich 3 miesiące i uwierz mi, że wracając do domu miałem czas na prysznic i zjedzenie obiadu, po czym już były telefony, czy nie mógłbym już przyjść. Telefony dzwonią 24h/dobę. Jeśli chodzi o ogłoszenia, to tam rotacja jest porażająca :D wszystko dzięki Panu K. który załatwia trasy :)za tą kasę co proponują można znaleźć lepszą pracę.

john

Jeśli to firma z Katowic i jeżdżą pod CD Tesco w Gliwicach to pracy na solówce Ci nie polecam. Kasa jest taka jak piszą i na czas, ale życia prywatnego nie masz ;) Auta w nie najlepszym stanie, kombinacje z trasami i najlepiej 24h za kółkiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agnese - Zabrze