Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbego

Koszalin

Opinie o Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbego

filomena

ja znam to hospicjum z wolontariatu. I to co pisze @111 to prawda. Tam spotyka się naprawdę miłych i oddanych pracowników i nie widać żeby były tam jakieś konflikty. Gdybym maiła kiedyś pracować w takim miejscu to wybrałabym Hospicjum Św. Maksymiliana Kolbego

Też uważam,że po konfliktach w ub.roku- personalnych- wreszcie nadszedł - oby- okres spokoju. Zarząd robi swoje, obecna dyrektor pozyskuje środki, stara się ,aby w hospicjum był spokój i porządek. Pracuję tam już parę lat i - róbmy swoje dobrze nadal.

zzz

Uważam,że teraz w hospicjum koszalińskim wreszcie zaczyna być porządek.Praca trudna, jak to w takim miejscu, każdy robi, co do niego należy. Wreszcie uspokoiły się personalne afery. Wszystkim na dobre to wychodzi. Tak trzymać!

Zostaw opinię o Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbego - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbego