Drewex Sp. z o.o.

Skawina

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 16 ocen.

Drewex Sp. z o.o.
3 16 6 1

Opinie o Drewex Sp. z o.o.

anonim

Pracownik to u nich z??o konieczne, zaklad pracy chronionej, nie robia bada?? - przez telefon pan wypisuje zaswiadczenie o spotkaniu z lekarzem nie ma szans, a obiecuja opieke medyczna. Mowa jest tez o premiach- zawsze znajdzie sie wymowka na przyklad, ze jest np kryzys i premie przelozone ;) [usunięte przez moderatora] tylko ciagna kase do swojej kieszeni, a pracownik podlegly jest traktowany jak smiec, umowy dla pracownikow na stoiskach w centrach handlowych oczywiscie na okres 2-4 miesiecy, zeby szybko sie pod byle pretekstem mozna bylo pozbyc takiego osobnika bo np. [usunięte przez moderatora] stoiska ma zly humor, czy osobnik jej sie nie spodobal.

anonim

Organizacja, fachowo��, rzetelno�� w tej firmie to fikcja. Lekceważenie pracowników i klientów jest na porz�dku dziennym, tak wi�c zanim zdecydujesz si� na jakikolwiek interes lub prac� z "DREWEXEM" przemy�l to kilka razy, no chyba że jeste� masohist�!!!

Zostaw opinię o Drewex Sp. z o.o. - Skawina

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewex Sp. z o.o.