Magda Nowy wpis

Czy firma kiedykolwiek zle traktowała swoich pracowników ?

Beata Nowy wpis

@rgshth Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Administrator Nowy wpis

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Prosper SA. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

polny Nowy wpis

z teco widzę na ich stronie internetowej to ITERO-SILFARM sp. z o.o. fiormuje o możliwości odkupienia akcji na okaziciela PROSPER S.A. w Warszawie będących Państwa własnością. może mi powiedzieć co tam się konkretnie u was wyprawia i czy wysyłać cv??

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kung fu Panda

Robilem kiedys [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okrutna,[usunięte przez moderatora] ludzi za maly chajs....

wolny!!

A jakie Ty możesz podać atuty tej pożalsięboże firmy?? Może pakiet socjalny? :-))) ?

wolny!!

Czasem tak jest, że nawet nie wiesz jak, ale wdepniesz w [usunięte przez moderatora] Potem szukasz sposobu jak z tego wyjść bez smrodu. Po jakimś czasie się uda, ale obrzydzenie zostaje.

Co tam robiłeś jak, jeśli byłeś nie zadowolony ??

Robert

Ja mam inne zdanie, b.fajna fima. Jakie masz zarzuty?

wszedzie aby nie tam

Zostaw merytoryczną opinię o Prosper SA - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prosper SA