Prosper SA

Opinie o Prosper SA

polny

z teco widzę na ich stronie internetowej to ITERO-SILFARM sp. z o.o. fiormuje o możliwości odkupienia akcji na okaziciela PROSPER S.A. w Warszawie będących Państwa własnością. może mi powiedzieć co tam się konkretnie u was wyprawia i czy wysyłać cv??

Kung fu Panda

Robilem kiedys [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okrutna,[usunięte przez moderatora] ludzi za maly chajs....

rgshth

syf nie firma

wolny!!

A jakie Ty możesz podać atuty tej pożalsięboże firmy?? Może pakiet socjalny? :-))) ?

wolny!!

Czasem tak jest, że nawet nie wiesz jak, ale wdepniesz w [usunięte przez moderatora] Potem szukasz sposobu jak z tego wyjść bez smrodu. Po jakimś czasie się uda, ale obrzydzenie zostaje.

Co tam robiłeś jak, jeśli byłeś nie zadowolony ??

Robert

Ja mam inne zdanie, b.fajna fima. Jakie masz zarzuty?

wszedzie aby nie tam

Zostaw opinię o Prosper SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosper SA