Prosper SA

Opinie o Prosper SA

Filtruj opinie po kryteriach:

Beata
 Opinia

@rgshth Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Opinia

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Prosper SA. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

polny
 Opinia

z teco widzę na ich stronie internetowej to ITERO-SILFARM sp. z o.o. fiormuje o możliwości odkupienia akcji na okaziciela PROSPER S.A. w Warszawie będących Państwa własnością. może mi powiedzieć co tam się konkretnie u was wyprawia i czy wysyłać cv??

Kung fu Panda
 Opinia

Robilem kiedys [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okrutna,[usunięte przez moderatora] ludzi za maly chajs....

wolny!!
 Opinia

A jakie Ty możesz podać atuty tej pożalsięboże firmy?? Może pakiet socjalny? :-))) ?

wolny!!
 Opinia

Czasem tak jest, że nawet nie wiesz jak, ale wdepniesz w [usunięte przez moderatora] Potem szukasz sposobu jak z tego wyjść bez smrodu. Po jakimś czasie się uda, ale obrzydzenie zostaje.

Opinia

Co tam robiłeś jak, jeśli byłeś nie zadowolony ??

Robert
 Opinia

Ja mam inne zdanie, b.fajna fima. Jakie masz zarzuty?

wszedzie aby nie tam

Tak1Nie

Zostaw opinię o Prosper SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosper SA

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.