TESCO/Polska/Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o TESCO/Polska/Sp. z o.o.

Pracownik Olsztyn

W Tesco na zatorzu zabraniają na przerwy schodzić!!!!!kierowniczki wulgarne.

Niewolnica

Ostatnio kierowniczka wyzwała mnie,,zdzira,,te słowo użyła, zwolnię się,bo stres na maxa

Xdddxd

W Tesco [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] same jelenie i ciule, żałosne jak widzę jak tylko za te grosze, praca marzeń haaa.

Bleee
@Xdddxd 29.08.2017 15:02

Jak zapierdalajo za te grosze,kierownictwo znęca się psychicznie nad PRACOWNIKAMI.Na ochronie albo stare dziadki albo cioty w rurkach,bramki piszczą nawet jak masz puste torby, porażka.Szczura miesiąc temu widziano, widzieliśmy też jak przy rybach przebiegł, dział mięsny,brrrrrr.Ludzie nie kupujcie tam mięsa oto.tzeczy,zygac się chce.

Kopacz

Tesco to obozy pracy,za godzinę jest 7 netto,wyzysk, często przerw nie ma i na rękę masz 1100 zł,nawet nie ma najniższej krajowej,tylko idioci tam pracują , muły takie.Kierowniczki to szmaty wredne, kradną z ochroną z Tesco co się da,i taki stoi na haaaa ochronie, śmiechu warte.

Jolaaaaaaaassssss

W Tesco niekt nie chce pracować,bo 6 zl.placa,kierownictwo nie szanuje ludzi,szajs,szkoda czasu zapier....za darmo prawie....

Zgadzasz się w opiniami o firmie TESCO/Polska/Sp. z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o TESCO/Polska/Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO/Polska/Sp. z o.o.