Arteus Capital Hungary Kft.

Kraków

Arteus Capital Hungary Kft.

Opinie o Arteus Capital Hungary Kft.

Kamil

Już długi czas nie pojawiają się w wątku wasze opinie na temat pracy w Arteus Capital Hungary Kft. Czy firma nadal ma swoją siedzibę w Krakowie? Co możecie napisać o aktualnej sytuacji? Podoba wam się wysokość wynagrodzenia? Jakie typ umowy oferuje pracodawca?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Arteus Capital Hungary Kft. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pewnie co do tego naciągania to i tak nie macie dowodów, jakieś bajeczki wam w głowach i tyle. mnie przede wszystkim interesuje czy ta węgierska firma ma stronę po p[olsku

sympatyk arteusa

A tak konkretnie na czym polega naciąganie?

Naciągacze jakich tera mnóstwo na rynku pracy. Nie polecam, strata czasu

Zostaw opinię o Arteus Capital Hungary Kft. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arteus Capital Hungary Kft.