Mlook

Skawina

Opinie o Mlook

klientka

To juz nie ma o co sie denerwowac bo salon w trakcie likwidacji...

Niepolecam tego salonu bo kto do niego trafi jest traktowany jak śmieć i szefowa nie traktuje godnie swoich pracowników, stale można usłyszeć teksat Gwiazda jest tylko jedna ;-) są to słowa mega świetnej stylistki która po zjadała zmysły i jest super szefową tego (usunięte przez moderatora). Pracując tam nie da się tam długo wytrzymać bo ekipa pracują sama się zwalnia i juz nie wraca w to bagno. A zarobki w Mlook są naprawde śmieszne i są to psie pięniądze, oprócz tego potrafią ci obciąć z pensji i niewypłacić ci tego co ci się należy.Wiec odradzam tam pracy omijajcie ten salon z daleko. A co lepsze kosmetyki marki loreal są zamieniane lub są wlewane szampony firmy joanna ale klientki mają myta głowe lorealem.I wcisakny jest kit że to usługa wykonana najwyszej jakości w salonie eksperta , a to to główno prawda.Bo prawda jest inna. Ale czasem tak to jest w salonach eksperta że nawet kosmetyki, marki loreral maja co innego w środku. Porażka normalnie ;-(

Zostaw opinię o Mlook - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlook